• Nowy

Najwyższej jakości skarpetki z kaszmiru 100%

112,00 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość

Skarpetki z wełny kaszmirowej są bardzo miękkie, przyjemne w dotyku oraz noszeniu. Posiadają zadziwiające właściwości termoaktywne (stopa „oddycha”). Chronią nie tylko przed zimnem ale również przed ciepłem. Skarpety nie pochłaniają zapachów i są odporne na zabrudzenia. Dzięki wysokiej jakości nie rozciągają się i nie bledną, a przy dobrej konserwacji wytrzymują w dobrym stanie długie lata. 

1456

Opis

Kraj pochodzenia
Wyprodukowano w Mongolii
Producent
TOD OIMS
Skład
100 % kaszmir
Cechy szczególne
termoaktywne
Prać w temp 30stopni

PRAĆ W TMP. 30°

NIE WYBIELAĆ

NIE WYBIELAĆ

MOŻNA PRASOWAĆ

MOŻNA PRASOWAĆ

NIE CZYŚCIĆ CHEMICZNIE

NIE CZYŚCIĆ CHEMICZNIE

SUSZYĆ W CIENIU

SUSZYĆ W CIENIU

Dostawy zamówień internetowych

Dostawa jest realizowana jedynie na terenie Polski poprzez następujące warianty:

.

- Paczka + ( za pobraniem )

- Pocztex express

- Pocztex express ( za pobraniem )

- List polecony priorytetowy

- Kurier InPost

- Kurier InPost ( za pobraniem )

- Możliwy również odbiór w sklepie pod adresem :

.

TST Szymon Tomaszewski

Ul. Ogrodowa 3,

86-014 Kruszyn

,

Zwroty (Odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży)

1. Kupujący konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru, zgodnie z Regulaminem. 
Zwrot jest bezpłatny. Wysyłamy do osoby zwracającej kuriera, który odbiera paczkę, natomiast pieniądze odsyłamy na konto kupującego.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć, poprzez wypełnienie odpowiedniego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość"
( do pobrania tutaj Formularz odstąpienia od umowy .PDF 
), wysłanie podpisanego Formularza wraz z towarem na adres pocztowy Sklepu Internetowego albo złożenie go wraz z towarem pod adresem: 

TST Szymon Tomaszewski

ul. Ogrodowa 3,

86-014 Kruszyn.

3. Uprzejmie prosimy, aby w przypadku zwrotów korzystać z Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", bądź w przypadku innej formy zawiadomienia o zwrocie zamieścić w niej wszystkie zawarte w nim informacje.

4. Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot może być dokonany w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar powinien być należycie zabezpieczony. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

5. To co było przez Strony świadczone zostanie zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Pieniądze zostaną zwrócone Kupującemu przelewem na wskazany w Formularzu zwrotu numer rachunku bankowego (ewentualnie przekazem pocztowym albo w inny sposób na żądanie Klienta).

7. W przypadku zwrotów w sklepie stacjonarnym, zwrot zostanie zrealizowany natychmiast w postaci wypłaty gotówkowej. W przypadku braku gotówki zostanie zlecony przelew.