• Chusty typu mgiełka...

Chusta kaszmirowa typu mgiełka: idealny dodatek do letnich kreacji

Chusta kaszmirowa typu mgiełka: idealny dodatek do letnich kreacji

Chusty kaszmirowe to prosty i niewielki dodatek do stylizacji, który ma ogromną moc. Oprócz tego, że chusta może cieszyć oko pięknym wykonaniem, kolorami i wzorami, to dodatkowo może w prosty sposób odmienić całą stylizację. Chusty z kaszmiru nie zajmują wiele miejsca ani w szafie, ani w walizce, więc warto je mieć w swojej letniej garderobie. Ten praktyczny dodatek sprawi, że każda letnia stylizacja nabierze wyjątkowego charakteru. Spośród wielu dostępnych opcji, warto wybierać chusty wykonane z wysokiej jakości, naturalnych materiałów. Na lato idealna będzie chusta kaszmirowa typu mgiełka. Dlaczego warto w nią zainwestować i jak stylizować?
Czytaj więcej
Trendy w leginsach z kaszmiru na sezon wiosenny

Trendy w leginsach z kaszmiru na sezon wiosenny

Legginsy z kaszmiru są niezwykle wyjątkowym elementem ubioru i warto je mieć w swojej szafie. Nie tylko ze względu stylizacje, jakie można dzięki nim stworzyć, ale także ze względu na wyjątkowość samego materiału. Kaszmir jest jednym z najcieplejszych, ale i najdelikatniejszych włókien. Jego miękkość jest nieporównywalna. Doskonałe właściwości termoregulacyjne i higroskopijność sprawiają, że legginsy z kaszmiru mogą być noszone przez cały rok. Kaszmir jesienią i zimą ogrzewa, a wiosną i latem daje uczucie chłodu.
Czytaj więcej
Jak Wybrać Idealny Koc z alpaki na Wiosnę: Poradnik Zakupowy

Jak Wybrać Idealny Koc z alpaki na Wiosnę: Poradnik Zakupowy

O tym, dlaczego koc z alpaki jest najlepszym wyborem na wiosnę decydują właściwości wełny, z której został wykonany. W wyjątkowy sposób chroni zarówno przed zimnem, jak i przed przegrzaniem – dzięki budowie włókien, a właściwie ich unikalnym kieszonkom powietrznym wełna z alpaki ma większą pojemność cieplną, co oznacza, że może zatrzymać więcej ciepła. W efekcie koc z alpaki grzeje lepiej niż ten z wełny owczej czy kaszmiru. Jednocześnie wełna z alpaki lepiej reguluje temperaturę naszego ciała i pozwala mu oddychać, dzięki czemu zapewnia chłód również w cieplejsze, wiosenne i letnie dni i nie powoduje nieprzyjemnego uczucia pocenia się
Czytaj więcej