Dla zwierząt

Dla zwierząt

Aktywne filtry

Dlaczego warto mieć kocyka dla psa / kota ? 

Kocyk dla psa / kota jest świetnym rozwiązaniem, jeśli nasz pupil lubi wylegiwać się np. na kanapie. Warto wówczas położyć w to miejsce koc, który można łatwo wytrzepać i uprać. Warto również taki kocyk umieścić w posłaniu, aby łatwiej utrzymać je w czystości. Kiedy nasz pupil ma swój ulubiony kocyk warto zabierać go ze sobą w podróże. Zwierzę jest zdecydowanie spokojniejsze, kiedy może spać na swoim legowisku.

Kocyk dla zwierząt przydaje się również, kiedy zwierzątko ma skłonność do marznięcia. Jeśli piesek jest wyjątkowo drobny lub ma już swoje lata a lubi długie zimowe spacery warto odziać go w specjalne ubranko dla psa. Znajdziesz u nas wełniane sweterki dla psów w różnych rozmiarach i naturalnych kolorach.  

Najzdrowsza natura dla Twojego pupila...

Wszystkie akcesoria dla zwierząt w naszym sklepie wykonane są z wełny. Znajdziesz u nas: sweterki / kubraczki dla psów, legowiska, kocyki, domki / transportery dla kotów... Wszystko w 100% naturalne i ekologiczne. Wełna, z której wykonane są akcesoria dla psów i kotów jest wyjątkowo ciepła, posiada wysokie parametry termiczne, nie zawiera sztucznych dodatków ani barwników. Wełna posiada wysoką odporność na zapachy i zabrudzenia. 

Jak zachęcić kota, aby korzystał ze swojego domku?

Domek / legowisko dla kota najlepiej umieścić w miejscu, w którym kot najczęściej odpoczywa. Wówczas jest duże prawdopodobieństwo, że zaakceptuje nowe posłanie bez miauknięcia. Dobrym pomysłem jest zadbać o to, aby nowy domek / legowisko dla kota miało jego zapach. Można umieścić w posłaniu jego ulubiony kocyk, zabawkę, a nawet przysmak. Dla najbardziej upartych zawodników polecamy użyć kocimiętki. Warto dać kotkowi czas i nie zmuszać go do niczego, aby go nie zrazić.