Kołdry i poduszki

Aktywne filtry

KOŁDRY WEŁNIANE A ZDROWIE I KOMFORT

Jak już zapewne wiecie zwierzęta w Mongolii żyją w trudnych warunkach klimatycznych, gdzie temperatura waha się od -60℃ zimą do +50℃ latem. To dlatego ich wełna posiada niezwykłe właściwości zdrowotne oraz termiczne. Kołdra o największych właściwościach zdrowotnych to kołdra z wełny wielbłądziej (camel). Zawarta w niej wełna poprawia krążenie, uprawia ruchliwość stawów, usprawnia przepływ krwi, ogranicza intensywność stanów zapalnych. Lanolina, którą zawiera łagodzi oraz relaksuje skórę a także odpycha wszelkie alergeny. Kołdra z wełny jaka posiada właściwości bakteriobójcze. Każda z naszych kołder jest w 100 %  naturalna, ekologiczna oraz antyalergiczna.

Wiele osób dla wygody decyduje się na kołdrę całoroczną. Nie musimy wówczas „chomikować” kołder ani zmieniać ich w odpowiednim czasie. Dzięki doskonałym parametrom termicznym, nasze kołdry mogą służyć cały sezon. Zapewniają one doskonały przepływ powietrza i utrzymują stalą temperaturę ciała zarówno zimą jak i latem.

CZEMU SŁUŻY BAWEŁNIANE POSZYCIE?

Bawełniane poszycie pozwala na wypełnienie kołdry / poduszki w 100% wełną wielbłądzią, owczą lub wełną jaka bez domieszek. Całe wypełnienie kołder oraz poduszek stanowi czysta, nieprzetworzona wełna, która w poszyciu nie kołtuni się i nie zmienia położenia. Dzięki temu  mogą one służyć długie lata w doskonałym stanie. Wełna, która wypełnia kołdry oraz poduszki odpycha wszelkie roztocza, nie przesiąka zapachami ani wilgocią. Bawełniana poszewka ułatwia też utrzymanie kołdry w czystości. 

NATURALNE KOŁDRY I PODUSZKI – WNIEŚ DO SWOJEJ SYPIALNI IDEALNĄ HARMONIĘ

Sen i odpoczynek to podstawa zdrowia, dobrego samopoczucia i wewnętrznej harmonii. W kolekcji produktów wełnianych Mongolian wool & cashmere nie mogło zatem zabraknąć wyjątkowej kompozycji kołder i poduszek z najwyższej jakości wełny. Wykonane z najwyższą starannością i przyjemne dla ciała elementy pościeli, pozwolą Państwu zadbać o kojący wypoczynek i zdrowie całej rodziny. Wysokiej jakości kołdry i poduszki z wełny wielbłądziej, wełny owczej oraz wełny jaka wyróżniają się szczególnymi walorami prozdrowotnymi, a ich niecodzienna stylistyka oraz komfort użytkowania, czynią je najlepszym wyborem dla domów, w których ceni się zdrowie i dobre samopoczucie. Starannie wykonane produkty z wełny nie bez powodu są synonimem luksusu, bowiem ich naturalna struktura, pozwala czerpać niezwykłe korzyści dla ciała, ducha i umysłu. Oferujemy również poduszki z wełny dopełnione ziołami chryzantemy, które działają na wszystkie zmysły – relaksują i uspokajają, a delikatny aromat roślin skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy i zapobiega infekcjom górnych dróg oddechowych.

KOLEKCJA POŚCIELI Z WEŁNY DLA WYMAGAJĄCYCH

Pościel z naturalnej wełny najwyższej jakości to nieocenione wsparcie dla osób z alergiami. Jej niezwykłe walory dają ukojenie osobom wymagającym szczególnej troski – to doskonały wybór dla Państwa pociech. W naszej kolekcji zadbaliśmy o dostępność szerokiej gamy produktów wełnianych, wśród których znaleźć można poduszki lecznicze, poduszki antyalergiczne, kołdry antyalergiczne pojedyncze i podwójne, jak również zestawy dla dzieci. Każdy poszczególny produkt w Mongolian wool & cashmere został opracowany z wyjątkową dbałością, aby zapewnić Państwu pełną satysfakcję i stworzyć doskonałe warunki dla dobroczynnego snu i wypoczynku.