PROSZEK Z MLEKA KOŃSKIEGO

92,00 zł
Brutto

PROSZEK Z MLEKA KOŃSKIEGO. MINERAŁY: K, Ca, Mg, Na, P, Al, Fe, Co, H, Mn, Cu, Zn, WITAMINY: A, B, C, E, H, PP.

90 KAPSUŁEK

Ilość

Darmowe zwroty.
Zamów i przekonaj się o wyjątkowej jakości naszych produktów.

PROSZEK Z MLEKA KOŃSKIEGO. MINERAŁY: K, Ca, Mg, Na, P, Al, Fe, Co, H, Mn, Cu, Zn, WITAMINY: A, B, C, E, H, PP.

90 KAPSUŁEK

Suplement diety tradycyjnie stosowany w Mongolii w leczeniu: podwyższonego cholesterolu, nadciśnienia, wszelkich chorób przewlekłych. Dodatkowo suplement oczyszcza wątrobę, usuwa zmęczenie, odmładza skórę, poprawia odporność, zmniejsza ryzyko choroby sercowo-naczyniowej, poprawia pamięć, oczyszcza żołądek, wspomaga trawienie, przyspiesza przyswajanie witamin i minerałów, wspomaga syntezę białek, krwi i wątroby.

Ze względu na ciężkie warunki klimatyczne panujące w Mongolii, rośliny tam występujące mają najwyższe stężenie substancji leczniczych. Mleko zwierząt żywiących się roślinnością w Mongolii można uznać za najzdrowsze i najbardziej wartościowe. 

Opis

Kraj pochodzenia
Wyprodukowano w Mongolii
Producent
CAKRA super energy
Przechowywanie
Po otwarciu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu przez 18 miesięcy.
Dawkowanie
1 tydzień- 3 razy dziennie po 1 kapsułce, kolejne tygodnie- 3 razy dziennie po 2 kapsułki, popijając wodą.
Ostrzeżenia
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Dostawy zamówień internetowych

- Paczkomaty 27/7 InPost

do 8 kg - 8.60 zł

do 30 kg - 12.00 zł 

- Kurier InPost

do 2 kg - 10.16 zł

do 5 kg - 10,41 zł

do 10 kg - 10.66 zł

do 20 kg - 11.04 zł

do 30 kg - 11.54 zł

- Kurier InPost ( za pobraniem )

do 5 kg - 11.64 zł

do 10 kg - 11,89 zł

do 20 kg - 12.54 zł

do 30 kg - 13.02 zł

- Możliwy również odbiór w sklepie pod adresem :

Mongolian wool & cashmere

Ul. Ogrodowa 3,

86-014 Kruszyn

Termin dostawy:

Informacja o dostępności jest widoczna po prawej stronie zdjęcia produktu. Czas realizacji zamówienia wynosi od 24 godzin do 2 tygodni. 

Zwroty (Odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży)

1. Kupujący konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru, zgodnie z Regulaminem. Zwrot jest bezpłatny. Wysyłamy do osoby zwracającej kuriera, który odbiera paczkę, natomiast pieniądze odsyłamy na konto kupującego.

2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć, poprzez wypełnienie odpowiedniego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość" ( do pobrania tutaj Formularz odstąpienia od umowy .PDF ), wysłanie podpisanego Formularza na adres mailowy Sklepu Internetowego albo złożenie go wraz z towarem pod adresem:

Mongolian wool & cashmere

ul. Ogrodowa 3,

86-014 Kruszyn.

3. Uprzejmie prosimy, aby w przypadku zwrotów korzystać z Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", bądź w przypadku innej formy zawiadomienia o zwrocie zamieścić w niej wszystkie zawarte w nim informacje.

4. Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot może być dokonany w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar powinien być należycie zabezpieczony. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

5. To co było przez Strony świadczone zostanie zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Pieniądze zostaną zwrócone Kupującemu przelewem na wskazany w Formularzu zwrotu numer rachunku bankowego (ewentualnie przekazem pocztowym albo w inny sposób na żądanie Klienta).

6. W przypadku zwrotów w sklepie stacjonarnym, zwrot zostanie zrealizowany natychmiast w postaci wypłaty gotówkowej. W przypadku braku gotówki zostanie zlecony przelew. 

Formularz reklamacji towaru
Formularz reklamacji świadczenia usług
Formularz odstąpienia od umowy
Formularz odstąpienia od umowy świadczenia usługi

Zobacz także