DLA ALERGIKÓW

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-27 z 27 pozycji

DZIAŁANIE ANTYALERGICZNE WEŁNY: 

Nie każdy zdaje sobie sprawę jak wiele właściwości leczniczych posiada wełna. Poza tym, że jest ciepła, lekka, ma wysokie parametry termoizolacyjne, jest również odpowiednia dla alergików. Zawarta w niej lanolina odpycha wszelkie alergeny. Okrywając się kołdrą, kocem lub pledem z wełny możemy wykluczyć dolegliwości związane z alergią takie jak: kaszel, katar, swędzenie spojówek, łzawienie oczu, swędzenie skóry a także trudności z oddychaniem. 

SEN BEZ OBJAWÓW ALERGII: 

Każdy kto jest uczulony na roztocza wie jak bardzo potrafią one psuć nam dobry sen. Dla takich właśnie osób proponujemy zestaw kołdra + poduszka z wełny, które będą stanowiły barierę dla alergenów. Roztocza często gromadzą się również w materacach, na których śpimy. Na szczęście są wełniane materace oraz podkłady na łóżka. Kołdra, poduszka, materac lub podkład z wełną to full zestaw dla alergików, z którym żadne niebezpieczne roztocza nie mają szans. WEŁNA – IDEALNE WSPARCIE DLA ALERGIKÓW

Osoby, które cierpią w powodu alergii, muszą starannie dobierać przedmioty, którymi się otaczają. Wiele tkanin i materiałów działa drażniąco i może mieć wpływ na zaostrzenie nieprzyjemnych dolegliwości. Szczęśliwie naturalna, wysokiej jakości wełna, staje się idealnym remedium dla alergików. W ofercie Mongolian wool & cashmere  zadbaliśmy o liczne rozwiązania dla wrażliwych osób wymagających szczególnej troski. Wśród asortymentu znajdziecie Państwo cudownie kojące kołdry i poduszki z wełny, koce i pledy wełniane, a nawet materace antyalergiczne. Ich liczne walory pozwolą osobom cierpiącym z powodu alergii wypoczywać spokojnie, bez obaw o nasilenie uczulenia. Posiadająca właściwości lecznicze wełna wielbłąda, cudownie miękki kaszmir, ekskluzywna wełna owcza – to materiały, dzięki którym stworzycie Państwo idealne warunki do zdrowego snu i relaksu dla siebie i Waszych bliskich.

RÓŻNORODNOŚĆ OPCJI DLA SZCZEGÓLNIE WRAŻLIWYCH

Dobór idealnej pościeli, poduszek, kołder, materacy, podkładów na łóżko czy koców to dla alergików nie lada wyzwanie. Dzięki dobroczynnym walorom wełny i niezwykłych produktów wełnianych, możliwe jest znalezienie bezpiecznych i zdrowych rozwiązań dla osób ze skłonnością do alergii. Co więcej, wybierając produkty z naszej kolekcji,  wzbogacicie Państwo przestrzeń Waszego domu o akcesoria z najwyższej półki. Oferta Mongolian wool & cashmere to przede wszystkim kwintesencja jakości, komfortu, przyjaznych dla skóry i natury materiałów – wełny i kaszmiru, ale również styl, który zaskarbił sobie już wielu entuzjastów. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych produktów z wełny dla alergików, znajdziecie Państwo najlepsze rozwiązanie dla siebie.