Dywany

Dywany

Aktywne filtry

JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNI DYWAN DO WYSTROJU WNĘTRZA?

Obecne trendy zmierzają do łączenia nowoczesnego, wygodnego życia z naturalnymi, wysokiej jakości produktami. Powoduje to wciąż rosnące zainteresowanie klasycznymi dywanami , które stanowią idealny akcent również w nowoczesnych wnętrzach.  W naszym sklepie znajdziesz wzory dywanów tradycyjnych oraz nowoczesnych. Jeśli Twój dom ma nowoczesny wystrój, dywan w tradycyjne wzory będzie prezentował się naprawdę efektownie. Jeśli nie jesteś fanem łączenia takich stylów, postaw na dywan w bardziej neutralnym stylu. W domach urządzonych w tradycyjnym stylu, klasyczny dywan będzie jak wisienka na torcie.

DLACZEGO DYWAN Z MONGOLII ?

Mongolskie dywany znalazły uznanie na całym świecie dzięki długiej tradycji, wysokiej jakości oraz 100% zawartości wełny. Jakość i wytrzymałość mongolskich dywanów jest wyjątkowa – taki dywan zostaje w domu na zawsze.

Wełniany dywan jest  w pełni ekologiczny i stanowi świetną alternatywę dla osób, które lubią żyć w zgodzie z naturą.

Mongolskie dywany są antyalergiczne. Wełna owiec mongolskich odpycha wszelkie alergeny, jest przyjemna w dotyku i nie podrażnia skóry. Zatem nawet najwięksi alergicy mogą cieszyć się miękkim, bezpiecznym dla Nich dywanem.

Wiele osób decyduje się na dywan również dla zwiększenia komfortu cieplnego. Dywany z wełny owiec mongolskich idealnie się do tego nadają.