• Obniżka

Szal / lekka chusta z kaszmiru 100%

1 206,00 zł
989,00 zł
Brutto

Wymiary: 200cm x 65cm 

Wysyłka w ciągu 24h

Ilość

Darmowe zwroty.
Zamów i przekonaj się o wyjątkowej jakości naszych produktów.

Uniwersalny szal może posłużyć jako chusta lub apaszka.

Szal jest bardzo cienki i przewiewny. Prezentuje się bardzo szykownie, jest odporny na zagniecenia, pięknie się układa i nie kumuluje zapachów. Dzięki wysokim parametrom termoaktywnym chroni skórę przed upalnym słońcem a także przed chłodem. Szal równoważy ciepło i utrzymuje stałą temperaturę ciała.

9899

Opis

Kraj pochodzenia
Wyprodukowano w Mongolii
Producent
GOBI
Wymiary
200cm x 65cm
Skład
100 % kaszmir
Cechy szczególne
termoaktywne
CZYŚCIĆ NA SUCHO

CZYŚCIĆ NA SUCHO

NIE PRAĆ

NIE PRAĆ

Dostawy zamówień internetowych

- List polecony priorytetowy – 14,50 zł

- Kurier InPost

  • do 2 kg - 10.16 zł

  • do 5 kg - 10,41 zł

  • do 10 kg - 10.66 zł

  • do 20 kg - 11.04 zł

  • do 30 kg - 11.54 zł

- Kurier InPost ( za pobraniem )

  • do 5 kg - 11.64 zł

  • do 10 kg - 11,89 zł

  • do 20 kg - 12.54 zł

  • do 30 kg - 13.02 zł

- Możliwy również odbiór w sklepie pod adresem :

Mongolian wool & cashmere

Ul. Ogrodowa 3,

86-014 Kruszyn

Wysyłka w ciągu 24h. Jeśli produkt nie jest dostępny od ręki, czas wysyłki wydłużony zostaje do 2 tygodni.  

Zwroty (Odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży)

1. Kupujący konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru, zgodnie z Regulaminem. Zwrot jest bezpłatny. Wysyłamy do osoby zwracającej kuriera, który odbiera paczkę, natomiast pieniądze odsyłamy na konto kupującego.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć, poprzez wypełnienie odpowiedniego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość" 
( do pobrania tutaj
 Formularz odstąpienia od umowy .PDF ), wysłanie podpisanego Formularza wraz z towarem na adres pocztowy Sklepu Internetowego albo złożenie go wraz z towarem pod adresem:

Mongolian wool & cashmere

ul. Ogrodowa 3,

86-014 Kruszyn.

3. Uprzejmie prosimy, aby w przypadku zwrotów korzystać z Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", bądź w przypadku innej formy zawiadomienia o zwrocie zamieścić w niej wszystkie zawarte w nim informacje.

4. Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot może być dokonany w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar powinien być należycie zabezpieczony. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

5. To co było przez Strony świadczone zostanie zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Pieniądze zostaną zwrócone Kupującemu przelewem na wskazany w Formularzu zwrotu numer rachunku bankowego (ewentualnie przekazem pocztowym albo w inny sposób na żądanie Klienta).

7. W przypadku zwrotów w sklepie stacjonarnym, zwrot zostanie zrealizowany natychmiast w postaci wypłaty gotówkowej. W przypadku braku gotówki zostanie zlecony przelew.


Formularz reklamacji towaru
Formularz reklamacji świadczenia usług
Formularz odstąpienia od umowy
Formularz odstąpienia od umowy świadczenia usługi