Pled z kaszmiru 100%

490,00 zł
Brutto

Wymiary: 150cm x 100cm

Ilość

Pled z kaszmiru 100%

Pled jest bardzo cienki i lekki dlatego ma zastosowanie uniwersalne. Może posłużyć jako szal, narzutka, można się nim także przykryć. Ciepły i bardzo miły w dotyku. Działa termoaktywnie chroniąc przed zimnem a także zapewniając przepływ powietrza w wysokich temperaturach. Pled z wełny kaszmirskiej nie pochłania zapachów. Dzięki sprężystym i elastycznym włóknom jest odporny na zagniecenia.

1455

Opis

Kraj pochodzenia
Wyprodukowano w Mongolii
Producent
ERDENET HOME
Wymiary
150 x 100
Skład
100 % kaszmir
Cechy szczególne
termoaktywne
CZYŚCIĆ NA SUCHO

CZYŚCIĆ NA SUCHO

PRAĆ RĘCZNIE DO 30°

PRAĆ RĘCZNIE DO 30°

SUSZYĆ NA PŁASKO

SUSZYĆ NA PŁASKO

PRASOWAĆ PRZEZ MATERIAŁ

PRASOWAĆ PRZEZ MATERIAŁ

NIE SUSZYĆ MECHANICZNIE

NIE SUSZYĆ MECHANICZNIE

NIE WYBIELAĆ

NIE WYBIELAĆ

NIE WYKRĘCAĆ

NIE WYKRĘCAĆ

Dostawy zamówień internetowych

Dostawa jest realizowana jedynie na terenie Polski poprzez następujące warianty:

.

- Paczka + ( za pobraniem )

- Pocztex express

- Pocztex express ( za pobraniem )

- List polecony priorytetowy

- Kurier InPost

- Kurier InPost ( za pobraniem )

- Możliwy również odbiór w sklepie pod adresem :

.

TST Szymon Tomaszewski

Ul. Ogrodowa 3,

86-014 Kruszyn

,

Zwroty (Odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży)

1. Kupujący konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru, zgodnie z Regulaminem. 
Zwrot jest bezpłatny. Wysyłamy do osoby zwracającej kuriera, który odbiera paczkę, natomiast pieniądze odsyłamy na konto kupującego.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć, poprzez wypełnienie odpowiedniego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość"
( do pobrania tutaj Formularz odstąpienia od umowy .PDF 
), wysłanie podpisanego Formularza wraz z towarem na adres pocztowy Sklepu Internetowego albo złożenie go wraz z towarem pod adresem: 

TST Szymon Tomaszewski

ul. Ogrodowa 3,

86-014 Kruszyn.

3. Uprzejmie prosimy, aby w przypadku zwrotów korzystać z Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", bądź w przypadku innej formy zawiadomienia o zwrocie zamieścić w niej wszystkie zawarte w nim informacje.

4. Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot może być dokonany w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar powinien być należycie zabezpieczony. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

5. To co było przez Strony świadczone zostanie zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Pieniądze zostaną zwrócone Kupującemu przelewem na wskazany w Formularzu zwrotu numer rachunku bankowego (ewentualnie przekazem pocztowym albo w inny sposób na żądanie Klienta).

7. W przypadku zwrotów w sklepie stacjonarnym, zwrot zostanie zrealizowany natychmiast w postaci wypłaty gotówkowej. W przypadku braku gotówki zostanie zlecony przelew.